Hakkımızda

Etiket & Ambalaj alanında profesyonel olarak hizmet vermekteyiz. Profesyonel ürün etiket & ambalaj tasarımları, hizmet ve ürün kalitemiz ile her zaman müşterilerimizin birinci tercihi olma konusunda sürekliliği sağlamayı vizyon edindik. Önceliğimiz her zaman sektördeki çizgimizi bozmadan, müşterilerimizin taleplerine en kısa sürede dönüş yaparak işi sonuçlandırmak. 
Sunduğumuz hizmet,kaliteli baskılar ve işlerin zamanında teslim edilmesini sağlıyoruz ve sektörde fark yarattığımıza inanıyoruz. 
Her gün değişmekte ve gelişmekte olan tasarım dünyasını yakından takip ederek yenilikçi ve modern tasarımlar ile hizmet veriyoruz.

Grafik tasarım, bir düşüncenin-fikrin tahmini kişiliği veya görüntüsüdür.

Andrew Ashton

Profesyonel Tasarım

Grafik tasarım kendiniz, markanız veya firmanız için neden önemlidir? Çünkü markanıza uygun bir tasarımın yapılması demek sizin kaliteli bir imaja sahip olmanız demektir. Diğer bir deyişle tasarımınız sizin vitrininiz olacaktır. Ziyaretçilerinizin ilk olarak ilgisini çekecek olan kısım görsellik yani tasarımdır. Marka için yapılan tasarımın markayı yansıtması gerekmektedir. Markayı bir insan olarak düşünüp kişiselleştirdiğimizde markanın logosu da kişiselliğini yansıtan bir özellikte olacaktır.

Kaliteli Baskı

Etiket baskıların, firmaların tanıtımında önemli bir yeri bulunmaktadır. Firmalar bu baskılar sayesinde, daha çok kitlelere ulaşabilmekte, marka, hizmet ve ürünlerinin tanıtımlarını daha kolay yapabilmektedir.
Firmamız, müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda, değişik şekil ve ebatlarda her türlü etiket baskısı yapabilecek kapasiteye sahiptir. Firmamız, bu kapsamda kuşe, opak ve şeffaf gibi çok çeşitli etiket baskılarını en yüksek kalite ve çözünürlükte icra etmektedir.

Portfolyo

Sektördeki imzalarımızı görmek için tıklayınız.

İletişim

Markanızı geliştirmek için hemen bizimle iletişime geçin!
ADRES

Çınar Mah. 5003/3 Sk. No:3 K:6 D:617 Bornova/İZMİR

İLETİŞİM

info@33artdesign.com
+90 554 319 87 80

INSTAGRAM